— Aktuality a akce —
 

Milovníci masa POZOR! Na vědomost se dává, že od 23. do 28. dubna je U Pana domácího v Malenovicích FESTIVAL STEAKŮ. Mimo jiné pro vás máme naprostou pecku, dokonalou flákotu ze stařeného hovězího masa. Kdo dřív rezervuje, tomu dřív šmakuje!!!

Žůůůžo labůůůžo přátelé, od zítřka vás zveme na FESTIVAL STEAKŮ a SALÁTŮ. Pochutnají si u nás všichni milovníci pořádné flákoty i zdravého stravování. Ideální je za nás kombinace toho nejlepšího masíčka s trochou toho zeleného na talíři. Těšíme se na vás od zítra 17.5 až do soboty.20.5.2017. Komu už se sbíhají sliny?

Máme U Pana domácího jarní náladičku a tak pro vás na měsíc květen vyhlašujeme soutěž, chceme vás totiž obdarovat: Vyfoťte se u jídla u nás v restauraci, sdílejte fotku na naší stránce a ten z vás, kdo získá do 31.5.2017 do 20:00 nejvíce LAJKŮ vyhrává hostinu až pro 6 osob.

Hledáme tebe?

17.04.2017

Naši milí hosté, přátelé, momentálně hledáme šikovného, spolehlivého a samostatného kuchaře na druhou směnu. Měl by to být člověk, kterého tato práce baví a má snahu se stále zlepšovat a makat na sobě tak, jako my. Ideálně, ať se náš budoucí kolega a kamarád přijde ukázat přímo k nám, nebo ať zavolá :-)

Na Zelený čtvrtek točíme Velikonoční Krasličák a ke každému meníčku máte jedno malé zelené orosené ZDARMA!

Valentýn a Zabijačka - takový u nás bude měsíc únor! V první polovině měsíce pohostíme čtyřchodovým menu všechny zamilované a na konci února se pořádně "zprasíme"!

Neděle je den klidu a odpočinku, kdy by se celá rodina měla sejít u společného stolu v teple domova a strávit spolu nějaký čas.