NÁŠ PŘÍBĚH

Vaříme s láskou

Již od malička jsem vyrůstal na malém rodinném statku, kde se chovalo nejen hovězí a vepřové. Se svým strýcem jsem se účastnil domácích zabijaček, kde jsem se naučil nejen kuchařskému UMU. Dodnes bydlím na vesnici a proto vím, že kvalita masa záleží také na kvalitě života a prostředí zvířete. Na základě těhle aspektů spolupracujeme nejen s firmou Steinhauser a farmou Rudimov.

Díky náročnotsti našich zákazníků, se i my posouváme neustále dopředu a využíváme moderní technologii, jako jsou například stařící skříně dovezené z Itálie --hovězí steaky suchým zráním, které si staříme sami, americký gril nebo trouba na pomalé pečení (fantastický kus krkovičky po 17 hodinách).

Jsme rádi že se s námi posouváte neustále dopředu, vážíme si toho a těší nás zájem z vaší strany a proto nahlédněte na naše stránky k další nabídce.

S úctou váš Pan domácí

REZERVUJTE SI STŮL: +420 777 157 655

— PROČ BYSTE MĚLI ZAVÍTAT PRÁVĚ K NÁM —

Vaříme pro vaše chuťové pohárky

3 INGREDIENCE

Pouze 3 ingredience - MASO, SŮL a ČESNEK, to jsou jedinné tři věci, které používáme při výrobě našeho domácího uzeného. Žádná chemie, jako od babičky!

NÁŠ TÝM

Pod vedením šéfkuchaře Tomáše u nás v kuchyni vznikají velké mňamky a naše servírky vám je s úsměvem servírují.

DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

U nás můžete uspořádat hostinu, rodinnou oslavu, romantickou večeři, či jen tak zajít na něco dobrého k jídlu s kámarádkou.

— Aj sme sa pro vás vyfotili —

Jsme v modelingu amatéři, tak přimhouřete očičko :-)