NÁŠ PŘÍBĚH

Vaříme s láskou

Náš pan domácí od malička s tatínkem choval čuníky a se strýcem řezníkem se často účastnil domácích zabijaček. Miluje maso a už od dětství věděl, že kvalita masa záleží také na kvalitě života zvířete. Proto pro vás vybíráme jen skutečně kvalitní a čerstvé maso ideálně od místních chovatelů a řezníků. 

Také proto si sami pravidelně udíme naše domácí uzené, které je výborné nejen v našich jídlech, ale také jen tak po studenu k parádně vychlazenému pivečku. Můžete si ho samozřejmě i nechat nakrájet na doma, zeptejte se našich servírek. S našim uzeným potěšíte každou návštěvu.

Máme rádi pořádné a poctivé jídlo a proto i pro vás vaříme jen z opravdu dobrých a čerstvých surovin. Rádi zkoušíme nové chutě a nejvíc nás baví, když vám u nás šmakuje. Jsme trošku blázni a to blázni do jídla. Ochutnejte hlavně naše poctivé domácí uzené maso a slaninu.

— PROČ BYSTE MĚLI ZAVÍTAT PRÁVĚ K NÁM —

Vaříme pro vaše chuťové pohárky

3 INGREDIENCE

Pouze 3 ingredience - MASO, SŮL a ČESNEK, to jsou jedinné tři věci, které používáme při výrobě našeho domácího uzeného. Žádná chemie, jako od babičky!

NÁŠ TÝM

Pod vedením šéfkuchaře Tomáše u nás v kuchyni vznikají velké mňamky a naše servírky vám je s úsměvem servírují.

DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

U nás můžete uspořádat hostinu, rodinnou oslavu, romantickou večeři, či jen tak zajít na něco dobrého k jídlu s kámarádkou.

— Aj sme sa pro vás vyfotili —

Jsme v modelingu amatéři, tak přimhouřete očičko :-)