- Wine saloon U pana domácího -

V našem vinném salónku najdete průřez těch nejlepších vín z Moravy. Vína jsou oceněná nejen u nás, ale i na zahraničních soutěžích. Proto jsme pyšní a rádi, že můžeme být součástí těch nejlepších vinařů ze Slovácka, jako je například Spielberg, Dufek nebo B\V vinařství. Zaměřili jsme se pouze na vinaře, kteří vlastní své viniční tratě. Vína jsme vybírali podle viničních tratí, jako je například Spielberg = Maliny, Dufek = Tabule, Jan Cícha (Blatnice) = Roháč. Každá viniční trať je specifická svým podložím a od toho se odvýjí kvalita vína.

Více o vínech se dozvíte na našich degustacích, o kterých Vás budeme pravidelně informovat a kterými Vás bude provázet náš vinný Guru Ing. Rudolf Škalda


Navázali jsme bližší spolupráci s B/V vinařstvím...

Těší nás, že jako jediná restaurace ve Zlínském kraji vám můžeme nabídnout jejich prémiové produkty. 

Zde máte pár slov přímo od enologa z B/V vinařství...

"Za vznikem vín Reserva stojí myšlenka vytvořit něco výjimečného, nekompromisního, v našich podmínkách ještě stále neobvyklého.

V řadě Reserva mohou být jen vína, která vždy budou školena v nejkvalitnějších francouzských dubových sudech.

Do těchto sudů musí přicházet jen ten nejkvalitnější materiál.

Pokud si nebudeme vínem jisti, nikdy se v prémiové řadě neobjeví. Může se stát, že v daném roce se do této řady nedostane žádné víno, jednoduše proto, že nám počasí nedovolí vypěstovat kvalitní hrozny na úrovni hodné prémiové řady.

Představa o této řadě byla již od samotného počátku fungování našeho vinařství, nicméně k jejímu naplnění došlo až v roce 2015. Tehdy shodou výjimečného počasí, s tím související vyzrálostí hroznů, trpělivosti, riskování ve vinicích a bezmezné podpory majitele, mohla dozrát i naše myšlenka. Dokázali jsme totiž vyprodukovat materiál, který si zasloužil dostat od nás jen tu nejlepší péči. Už tehdy bylo rozhodnuto o tom, že nám ve sklepě bude zrát něco výjimečného.

Vína z řady Reserva nenajdete ve vaší oblíbené vinotéce.

Důvodem je přesvědčení, že tato vína si zaslouží být prodávána osobně, nejlépe na základě degustací a ochutnávek.

Vína jsou určena k dlouhodobé archivaci, jsou použity ty nejlepší korky, investovalo se do nejlepších francouzských sudů, do samotné láhve, etikety, krabiček, záklopek-tak abychom dali najevo, jak si vína vážíme.

Vína v řadě Reserva jsou vína složitější, vyžadují zamyšlení a čas, je zde vždy znatelný projev zrání v dřevěných sudech, ale klademe důraz, aby byla vždy ve víně znát odrůda.

Vína jsou elegantní, kompletně strukturovaná a jsou přímo určena ke snoubení s jídlem."